Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z Special editions Special editions Travel Edition Product line Product line Ceramide MW Tins Price Price From To Brand Brand Elizabeth Arden Guylian Kinder Loacker IT M&M’s Maltesers Ritter Sport Skittles 19 Item(s) Special Offer Travel Edition Maltesers Tin 111g Maltesers MYR41.93 (MYR377.75 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR17.97 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Ritter Sport Mini Nut Tower 200g Ritter Sport MYR44.92 (MYR224.60 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR14.98 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Guylian Temptations 522g Mix Pouch Guylian MYR102.00 (MYR195.40 / 1 kg) Was MYR120.00 - MYR18.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Special Offer Travel Edition Skittles Fruits pouch Tin 195g Skittles MYR41.93 (MYR215.03 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR17.97 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Kinder Crispy 170g Kinder MYR30.40 (MYR178.82 / 1 kg) Was MYR38.00 - MYR7.60 The reduced price is valid until 31/10/26 Special Offer Travel Edition Ritter Sport Mini Tower Variety 250g Ritter Sport MYR44.92 (MYR179.68 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR14.98 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Ritter Sport Mini Pouch 500g Ritter Sport MYR82.42 (MYR164.84 / 1 kg) Was MYR109.90 - MYR27.48 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Ritter Sport Choco Cube Pouch 397g Ritter Sport MYR74.92 (MYR188.72 / 1 kg) Was MYR99.90 - MYR24.98 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Loacker Classic 270g Mix Big pack Loacker IT MYR30.73 (MYR113.81 / 1 kg) Was MYR43.90 - MYR13.17 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Loacker + Hazelnut meringues with hazelnut cream filling and chopped hazelnuts + 80g x 12 Loacker IT MYR13.23 (MYR165.38 / 1 kg) Was MYR18.90 - MYR5.67 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Ritter Sport pink tower with mini chocolate bars Ritter Sport MYR44.92 (MYR179.68 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR14.98 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Chocolaterie + Crispy wafers with chocolate cream filling, coated with milk chocolate + crispy Loacker IT MYR15.33 (MYR134.47 / 1 kg) Was MYR21.90 - MYR6.57 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Loacker Best of Moments Pouch 300g Loacker IT MYR36.33 (MYR121.10 / 1 kg) Was MYR51.90 - MYR15.57 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Milk chocolate (68%) in a sugar shell. 200g M&M’s MYR41.93 (MYR209.65 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR17.97 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Chocolaterie + Crispy wafers with dark chocolate cream filling, coated with dark chocolate + crispy Loacker IT MYR15.33 (MYR134.47 / 1 kg) Was MYR21.90 - MYR6.57 The reduced price is valid until 30/09/26 Out of stock Special Offer Travel Edition Elizabeth Arden Advanced Ceramide and Retinol Ceramide Capsules Day & Night Elizabeth Arden MYR225.00 Was MYR450.00 - MYR225.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Out of stock Special Offer Loacker Break3 Wafer Snack 114g Loacker IT MYR21.90 (MYR192.11 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 Out of stock Special Offer Travel Edition Ritter Sport pink mini chocolate bars in a bag Ritter Sport MYR82.42 (MYR164.84 / 1 kg) Was MYR109.90 - MYR27.48 The reduced price is valid until 30/09/26 Out of stock Special Offer Loacker Misto Bontà 467g Every day a new delight Loacker IT MYR49.00 (MYR104.93 / 1 kg) Was MYR70.00 - MYR21.00 The reduced price is valid until 30/09/26