Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z Special editions Special editions Travel Edition Product line Product line Bag Cadbury Bag Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Dubai Style Gifting Halal Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Lindt Thins Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium Munz Kids MW Bags Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Medium MW Singles MW Tins Pouch Pouch Small Ritter Sport Tablet Small Sharing Tablet Standard Tins Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Price Price From To Brand Brand After Eight Bounty Brookside Cadbury Cavendish & Harvey Celebrations Chupa Chups Daim Ferrero Ferrero Rocher Guylian Hanuta Haribo Hershey's Kinder KitKat Lindt Loacker IT LU M&M’s Maltesers Maoam Mars Mentos Merci Milka Milky Way Munz Nestlé Nutella Raffaello Reese's Ritter Sport Skittles Snickers Tic Tac Toblerone Werther's 254 Item(s) Travel Edition Guylian Multipack Sea Shells 4x250g Guylian MYR184.90 (MYR184.90 / 1 kg) Travel Edition Lindt Assorted Napolitains Carrier Box 250g Lindt MYR99.90 (MYR399.60 / 1 kg) Travel Edition Hershey's Cookie and Cream Kisses 200g Hershey's MYR92.90 (MYR261.69 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Milk chocolate (68%) in a sugar shell. 200g M&M’s MYR41.93 (MYR209.65 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR17.97 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Haribo Twin Snakes 700g Haribo MYR49.90 (MYR71.29 / 1 kg) Travel Edition Haribo Pico-Balla 425g Haribo MYR29.90 (MYR70.35 / 1 kg) Travel Edition Guylian Seashells Gift Box 250g Guylian MYR89.90 (MYR359.60 / 1 kg) Lindt Swiss Masterpieces chocolate pralines Lindt MYR179.90 (MYR932.12 / 1 kg) Multibuy M&M's Peanut milk chocolate covered peanuts in a sugar shell 330g M&M’s MYR54.90 (MYR166.36 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Travel Edition Delicate, creamy Swiss milk chocolate with Fairtrade cocoa Munz MYR90.00 (MYR1,000.00 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Ritter Sport pink tower with mini chocolate bars Ritter Sport MYR44.92 (MYR179.68 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR14.98 The reduced price is valid until 30/09/26 Multibuy Travel Edition NEST Mini Mix Sharing Bag 390g Nestlé MYR71.00 (MYR182.05 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Dark 240g Toblerone MYR84.90 (MYR353.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/11/26 TOBLERONE-BUY 2 SAVE 25% Travel Edition M&Ms Peanut Candy Tin 112g M&M’s MYR45.00 (MYR401.79 / 1 kg) Travel Edition Lindt LINDOR Cornet Milk 212g Lindt MYR90.00 (MYR424.53 / 1 kg) Guylian Seashells 250g Guylian MYR64.90 (MYR259.60 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Lindt Lindor Tube Assorted 400g Lindt MYR189.90 (MYR474.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE Multibuy Lindt Silver Bar Dark Hazelnut 300g Lindt MYR89.90 (MYR299.67 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE Snickers bars 2 pack 80g Snickers MYR8.90 (MYR111.25 / 1 kg) Bounty Mono Pouch, 500g Bounty MYR79.90 (MYR159.80 / 1 kg) Multibuy Cadbury Dairy Milk Oreo 300g Cadbury MYR59.90 (MYR199.67 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 CADBURY-BUY 2 SAVE 25% Lindt Swiss Thins milk chocolate Lindt MYR89.90 (MYR499.44 / 1 kg) Travel Edition MKA 294G CHOCO GRAINS POUCH Milka MYR74.90 (MYR254.76 / 1 kg) Travel Edition Petite Ecolier Dark 275G LU MYR75.00 (MYR272.73 / 1 kg) Travel Edition Cadbury dairy milk wholenut 250g Cadbury MYR79.90 (MYR319.60 / 1 kg) Travel Edition Lindt LINDOR Cornet Assorted 212g Lindt MYR90.00 (MYR424.53 / 1 kg) Cavendish & Harvey Fruit Candies 200g Cavendish & Harvey MYR12.90 (MYR64.50 / 1 kg) Travel Edition Nutella Weekly Pack, 7 x 30g Nutella MYR93.90 (MYR447.14 / 1 kg) Multibuy Ritter Sport Whole Hazelnuts 100 g Ritter Sport MYR17.90 (MYR179.00 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 3 GET 1 FREE Travel Edition Munz Butterfly Gift box 90g Munz MYR90.00 (MYR1,000.00 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Maltesers Tin 111g Maltesers MYR41.93 (MYR377.75 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR17.97 The reduced price is valid until 30/09/26 Nutella B-Ready 132g Nutella MYR24.90 (MYR188.64 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups Fun and Friends 48g Chupa Chups MYR52.90 (MYR1,102.08 / 1 kg) Ferrero Rocher Tablet Milk Original 270g Ferrero Rocher MYR79.90 (MYR295.93 / 1 kg) Travel Edition Guylian Master Selection 117g Guylian MYR88.90 (MYR759.83 / 1 kg) Multibuy Travel Edition M&M'S Mini Choco milk chocolate lentils in a sugar shell M&M’s MYR54.90 (MYR177.10 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Travel Edition Kinder milk chocolate with milk filling in a pencil case Kinder MYR79.90 (MYR399.50 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Crunchy Almonds Mix 240g Toblerone MYR84.90 (MYR353.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/11/26 TOBLERONE-BUY 2 SAVE 25% Merci petits 250g Merci MYR44.90 (MYR179.60 / 1 kg) Travel Edition Hershey's Miniature Pouch 500g Hershey's MYR92.90 (MYR185.80 / 1 kg) 1 2 3 4 5