Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z Special editions Special editions Travel Edition Product line Product line Bag Cadbury Bag Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Dubai Style Gifting Halal Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Lindt Thins Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium Munz Kids MW Bags Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Medium MW Singles MW Tins Pouch Pouch Small Ritter Sport Tablet Small Sharing Tablet Standard Tins Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Price Price From To Brand Brand After Eight Bounty Brookside Cadbury Cavendish & Harvey Celebrations Chupa Chups Daim Ferrero Ferrero Rocher Guylian Hanuta Haribo Hershey's Kinder KitKat Lindt Loacker IT LU M&M’s Maltesers Maoam Mars Mentos Merci Milka Milky Way Munz Nestlé Nutella Raffaello Reese's Ritter Sport Skittles Snickers Tic Tac Toblerone Werther's 254 Item(s) Out of stock Ritter Sport milk chocolate bar with roasted and salted pistachio pieces Ritter Sport MYR17.90 (MYR179.00 / 1 kg) Out of stock Travel Edition Kinder white chocolate mix with Kinder Bueno White, Kinder Schoko-Bons White, and Duplo White Kinder MYR55.00 (MYR401.46 / 1 kg) Out of stock Cadbury Dairy Milk 120g Whole Nut Bag Cadbury MYR36.90 (MYR307.50 / 1 kg) Out of stock M&M’S Crispy milk chocolate with a rice centre in a sugar shell 187g M&M’s MYR34.90 (MYR186.63 / 1 kg) Out of stock Travel Edition NESTLE Snack Mix 130g Nestlé MYR30.00 (MYR230.77 / 1 kg) Out of stock Multibuy Toblerone Gold 200g Toblerone MYR59.90 (MYR299.50 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 TOBLERONE-BUY 2 GET 1 FREE Out of stock Special Offer Loacker Misto Bontà 467g Every day a new delight Loacker IT MYR49.00 (MYR104.93 / 1 kg) Was MYR70.00 - MYR21.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Out of stock Special Offer Loacker Break3 Wafer Snack 114g Loacker IT MYR21.90 (MYR192.11 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 Out of stock Multibuy Travel Edition Milka Favorites 300g Milka MYR72.00 (MYR240.00 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MILKA-BUY 2 SAVE 25% Out of stock Travel Edition Milka Mini Supermix 200g Milka MYR42.90 (MYR214.50 / 1 kg) Out of stock Multibuy Ritter Sport Chocolate cubes 176g Ritter Sport MYR44.90 (MYR255.11 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 2 SAVE 25% Out of stock Guylian Sea Shells Belgian Chocolates Project Seahorse 500g Guylian MYR109.90 (MYR219.80 / 1 kg) Out of stock Cadbury Dairy Milk 120g Chunks Bag Cadbury MYR36.90 (MYR307.50 / 1 kg) Out of stock Kinder Happy Hippo crispy wafer with a milky and cocoa filling 103,5g Kinder MYR23.00 (MYR221.15 / 1 kg) 3 4 5 6 7