Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z Special editions Special editions Travel Edition Product line Product line Bag Cadbury Bag Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Dubai Style Gifting Halal Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Lindt Thins Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium Munz Kids MW Bags Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Medium MW Singles MW Tins Pouch Pouch Small Ritter Sport Tablet Small Sharing Tablet Standard Tins Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Price Price From To Brand Brand After Eight Bounty Brookside Cadbury Cavendish & Harvey Celebrations Chupa Chups Daim Ferrero Ferrero Rocher Guylian Hanuta Haribo Hershey's Kinder KitKat Lindt Loacker IT LU M&M’s Maltesers Maoam Mars Mentos Merci Milka Milky Way Munz Nestlé Nutella Raffaello Reese's Ritter Sport Skittles Snickers Tic Tac Toblerone Werther's 254 Item(s) Travel Edition Kinder Cards wafer speciality filled with milk cream and cocoa cream Kinder MYR79.90 (MYR260.26 / 1 kg) Filled lychee and melon candies Cavendish & Harvey MYR12.90 (MYR73.71 / 1 kg) Multibuy Ritter Sport Cornflakes, 100g Ritter Sport MYR17.90 (MYR179.00 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 3 GET 1 FREE Tic Tac Bottle Mint, 98g Tic Tac MYR33.90 (MYR345.92 / 1 kg) Multibuy Ritter Sport Strawberry Yogurt, 100g Ritter Sport MYR17.90 (MYR179.00 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 3 GET 1 FREE Milka Triolade Tablet 280g Milka MYR49.90 (MYR178.21 / 1 kg) Multibuy Ritter Sport Hazelnuts 100 g Ritter Sport MYR17.90 (MYR179.00 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 3 GET 1 FREE Milka Oreo Bar 300g Milka MYR49.90 (MYR166.33 / 1 kg) Daim Snax 145g Daim MYR29.90 (MYR206.21 / 1 kg) Mars Bar, 51g Mars MYR6.90 (MYR135.29 / 1 kg) After Eight Classic 400g After Eight MYR58.00 (MYR145.00 / 1 kg) Bounty Single Bar, 57g Bounty MYR6.90 (MYR121.05 / 1 kg) Travel Edition Haribo Tropi Frutti 450 g Halal Haribo MYR29.90 (MYR66.44 / 1 kg) Multibuy Ritter Sport Chocolate cubes joghurt 176g Ritter Sport MYR44.90 (MYR255.11 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 2 SAVE 25% Multibuy Travel Edition Haribo Pick&Party Pouch Minis 748g Haribo MYR79.90 (MYR106.82 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 HARIBO-BUY 2 SAVE 30% Travel Edition Hershey's America’s Favorites Assorted 500g Hershey's MYR92.90 (MYR185.80 / 1 kg) Travel Edition Toblerone Crispy Caramel 340g Toblerone MYR89.90 (MYR264.41 / 1 kg) Multibuy Guylian Seashells Original Praliné 375g Guylian MYR94.90 (MYR253.07 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 GUYLIAN-BUY 2 SAVE 20% Multibuy Travel Edition M&M'S Message Pouch Peanut 330g M&M’s MYR54.90 (MYR166.36 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Special Offer Loacker + Hazelnut meringues with hazelnut cream filling and chopped hazelnuts + 80g x 12 Loacker IT MYR13.23 (MYR165.38 / 1 kg) Was MYR18.90 - MYR5.67 The reduced price is valid until 30/09/26 Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Milk 240g Toblerone MYR84.90 (MYR353.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/11/26 TOBLERONE-BUY 2 SAVE 25% Lindt Dubai Style milk chocolate bar filled with pistachio paste and kadayif Lindt MYR88.00 (MYR606.90 / 1 kg) Lindt Tokyo Style Chocolate Tablet 145g Lindt MYR88.00 (MYR606.90 / 1 kg) Special Offer Loacker Best of Moments Pouch 300g Loacker IT MYR36.33 (MYR121.10 / 1 kg) Was MYR51.90 - MYR15.57 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Chupa Chups Crazyplane with Lollipop, 12g Chupa Chups MYR19.00 (MYR1,583.33 / 1 kg) Maltesers Milk Pouch, 175g Maltesers MYR34.90 (MYR199.43 / 1 kg) Travel Edition Kinder Bueno, 344g Kinder MYR69.90 (MYR203.20 / 1 kg) Multibuy Ritter Sport Dark Whole Hazelnuts 100 g Ritter Sport MYR17.90 (MYR179.00 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 3 GET 1 FREE Multibuy Ritter Sport Whole Almonds 100 g Ritter Sport MYR17.90 (MYR179.00 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 3 GET 1 FREE Multibuy Travel Edition Lindt Lindor Tube Dark Selection 387g Lindt MYR189.90 (MYR490.70 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE Special Offer Ritter Sport Mini Pouch 500g Ritter Sport MYR82.42 (MYR164.84 / 1 kg) Was MYR109.90 - MYR27.48 The reduced price is valid until 30/09/26 Multibuy Bounty Minis Bag 333g Bounty MYR49.90 (MYR149.85 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Multibuy Mars Minis Bag 333g Mars MYR49.90 (MYR149.85 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Out of stock Special Offer Travel Edition Ritter Sport pink mini chocolate bars in a bag Ritter Sport MYR82.42 (MYR164.84 / 1 kg) Was MYR109.90 - MYR27.48 The reduced price is valid until 30/09/26 Out of stock Multibuy Ritter Sport Extra Fine Milk Chocolate 35%, 100g Ritter Sport MYR17.90 (MYR179.00 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 3 GET 1 FREE Out of stock Travel Edition Haribo The Smurfs 425 g Haribo MYR29.90 (MYR70.35 / 1 kg) Out of stock Travel Edition Rocher 70% dark chocolate tablet with hazelnut filling and hazelnut pieces Ferrero Rocher MYR81.00 (MYR300.00 / 1 kg) Out of stock Travel Edition M&M's Cookie Dough pouch 310g M&M’s MYR55.00 (MYR177.42 / 1 kg) Out of stock Travel Edition KITKAT Mini Snack bag 130g KitKat MYR33.00 (MYR253.85 / 1 kg) Out of stock Travel Edition Haribo Starmix 450 g Halal Haribo MYR29.90 (MYR66.44 / 1 kg) 3 4 5 6 7