Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z Special editions Special editions Travel Edition Product line Product line Bag Cadbury Bag Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Dubai Style Gifting Halal Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Lindt Thins Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium Munz Kids MW Bags Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Medium MW Singles MW Tins Pouch Pouch Small Ritter Sport Tablet Small Sharing Tablet Standard Tins Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Price Price From To Brand Brand After Eight Bounty Brookside Cadbury Cavendish & Harvey Celebrations Chupa Chups Daim Ferrero Ferrero Rocher Guylian Hanuta Haribo Hershey's Kinder KitKat Lindt Loacker IT LU M&M’s Maltesers Maoam Mars Mentos Merci Milka Milky Way Munz Nestlé Nutella Raffaello Reese's Ritter Sport Skittles Snickers Tic Tac Toblerone Werther's 254 Item(s) Multibuy Milky Way Minis Bag 333g Milky Way MYR49.90 (MYR149.85 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Travel Edition After Eight Mix mini snack bag 150g After Eight MYR41.00 (MYR273.33 / 1 kg) Travel Edition Haribo Goldbears 450 g Halal Haribo MYR29.90 (MYR66.44 / 1 kg) Travel Edition Guylian Master Selection 185g Guylian MYR118.90 (MYR642.70 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups set with 4 strawberry lollies, 4 marker pens and 1 colouring book - Hello Kitty Chupa Chups MYR34.00 (MYR708.33 / 1 kg) Travel Edition Alpine milk chocolate 250g Milka MYR49.90 (MYR199.60 / 1 kg) Multibuy Travel Edition KITKAT Sharing bag 395g KitKat MYR71.00 (MYR179.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Multibuy Milk chocolate (68%) in a sugar shell. M&M’s MYR54.90 (MYR166.36 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Multibuy Travel Edition Cadbury milk chocolate with dried grapes and almonds 280g Cadbury MYR54.90 (MYR196.07 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 CADBURY-BUY 2 SAVE 25% Travel Edition Tic Tac TWO sugar-free mint candies with spearmint fresh and mild flavor, with sweeteners Tic Tac MYR20.00 (MYR512.82 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Mix Fizz 425g HALAL Haribo MYR30.00 (MYR70.59 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Lindt LINDOR Tube Assorted with Pistachio 387g Lindt MYR195.00 (MYR503.88 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE Multibuy Ritter Sport Dark Chocolate 50%, 100g Ritter Sport MYR17.90 (MYR179.00 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 3 GET 1 FREE Travel Edition Haribo Maoam Mao Mix Pouch 750g Maoam MYR79.90 (MYR106.53 / 1 kg) Ferrero Rocher 375g Ferrero Rocher MYR89.90 (MYR239.73 / 1 kg) Travel Edition Bees gift box 90g Munz MYR90.00 (MYR1,000.00 / 1 kg) Maxi Plaisir Milk Hazelnut 150g Lindt MYR54.90 (MYR366.00 / 1 kg) Travel Edition KitKat Chunky Milk Gift Pack 240g KitKat MYR46.00 (MYR191.67 / 1 kg) Nutella B-Ready 220g Nutella MYR34.90 (MYR158.64 / 1 kg) Ferrero Rocher Tablet White 270g Ferrero Rocher MYR79.90 (MYR295.93 / 1 kg) Travel Edition Haribo Tangfastics 425 G Haribo MYR29.90 (MYR70.35 / 1 kg) Travel Edition Kinder Happy Moments Mini Mix Beutel 337g Kinder MYR79.90 (MYR237.09 / 1 kg) Multibuy Guylian Seashells Dark Praliné 337g Guylian MYR94.90 (MYR281.60 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 GUYLIAN-BUY 2 SAVE 20% Travel Edition Chupa Chups Forever Fun suitcase with lollipops and pocketgames Chupa Chups MYR80.00 (MYR833.33 / 1 kg) Travel Edition Lindt Swiss Masterpieces dark chocolate pralines 140g Lindt MYR149.90 (MYR1,070.71 / 1 kg) Multibuy M&M's Crispy milk chocolate with a rice centre in a sugar shell 281g M&M’s MYR54.90 (MYR195.37 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Travel Edition Delicate, creamy Swiss milk chocolate with Fairtrade cocoa Munz MYR90.00 (MYR1,000.00 / 1 kg) Travel Edition Haribo fruit gums with foam sugar with blueberry, wild berry and strawberry flavor Haribo MYR49.90 (MYR76.77 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Mix 240g Toblerone MYR84.90 (MYR353.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/11/26 TOBLERONE-BUY 2 SAVE 25% Travel Edition A mixed selection of sweets from Chupa Chups, Mentos and Fruit-tella in a transparent, reusable bag. Mentos MYR62.00 (MYR202.61 / 1 kg) Travel Edition Kinder mix with Kinder Bueno, Hanuta Minis, Tronky, and Duplo Kinder MYR55.00 (MYR307.26 / 1 kg) Travel Edition Toblerone Assorted Pralines 300g Toblerone MYR160.00 (MYR533.33 / 1 kg) Special Offer Chocolaterie + Crispy wafers with chocolate cream filling, coated with milk chocolate + crispy Loacker IT MYR15.33 (MYR134.47 / 1 kg) Was MYR21.90 - MYR6.57 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Alpine milk chocolate with whole hazelnuts 250g Milka MYR49.90 (MYR199.60 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Alpine milk chocolate with whole hazelnuts 300g Milka MYR74.90 (MYR249.67 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MILKA-BUY 2 SAVE 25% Travel Edition MAOAM chewy sweets mix in a box Maoam MYR40.00 (MYR113.64 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Kinder Crispy 170g Kinder MYR30.40 (MYR178.82 / 1 kg) Was MYR38.00 - MYR7.60 The reduced price is valid until 31/10/26 Kinder Cards crispy biscuits card-shaped Kinder MYR19.90 (MYR258.44 / 1 kg) Multibuy Travel Edition DAIM 250G MINI MILK CARAMEL Daim MYR54.90 (MYR219.60 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 DAIM-BUY 2 SAVE 25% Travel Edition MILKA 300G CHOCO WAFER Milka MYR74.90 (MYR249.67 / 1 kg) 3 4 5 6 7