Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z Special editions Special editions Travel Edition Product line Product line Bag Cadbury Bag Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Dubai Style Gifting Halal Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Lindt Thins Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium Munz Kids MW Bags Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Medium MW Singles MW Tins Pouch Pouch Small Ritter Sport Tablet Small Sharing Tablet Standard Tins Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Price Price From To Brand Brand After Eight Bounty Brookside Cadbury Cavendish & Harvey Celebrations Chupa Chups Daim Ferrero Ferrero Rocher Guylian Hanuta Haribo Hershey's Kinder KitKat Lindt Loacker IT LU M&M’s Maltesers Maoam Mars Mentos Merci Milka Milky Way Munz Nestlé Nutella Raffaello Reese's Ritter Sport Skittles Snickers Tic Tac Toblerone Werther's 254 Item(s) Merci Finest Selection Gold 400g Merci MYR79.90 (MYR199.75 / 1 kg) Travel Edition Haribo Goldbears Pouch 750g Haribo MYR49.90 (MYR66.53 / 1 kg) Travel Edition Kinder Mini Bueno 400g Kinder MYR79.90 (MYR199.75 / 1 kg) Cavendish & Harvey Fruit Candies 175g Cavendish & Harvey MYR12.90 (MYR73.71 / 1 kg) Celebrations sharing bag 240g Celebrations MYR49.90 (MYR207.92 / 1 kg) Multibuy Lindt Gold Bar Milk 300g Lindt MYR89.90 (MYR299.67 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE Travel Edition Panda gift box 90g Munz MYR90.00 (MYR1,000.00 / 1 kg) Travel Edition Haribo Travel-Parade 450 g Halal Haribo MYR29.90 (MYR66.44 / 1 kg) Nutella Biscuits crunchy cookies filled with creamy Nutella Nutella MYR29.90 (MYR180.12 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Giant Roulette fruit gums with fruit, cola and sour fruit flavours 225g Haribo MYR39.90 (MYR177.33 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Skittles chewy candies coated with sugar, with fruit flavor 318g Skittles MYR49.90 (MYR156.92 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Travel Edition Raffaello tablet with white chocolate flavour and creamy centre Raffaello MYR79.90 (MYR295.93 / 1 kg) Travel Edition Kinder Kinderini cookies with cocoa content Kinder MYR69.90 (MYR254.18 / 1 kg) Travel Edition Kinder Mix with Kinder Chocolate, Kinder Country and plush toy 144g Kinder MYR109.90 (MYR763,194.44 / 1000 kg) Multibuy Travel Edition Cadbury milk chocolate with whole hazelnuts 280g Cadbury MYR54.90 (MYR196.07 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 CADBURY-BUY 2 SAVE 25% Travel Edition Tic Tac TWO sugar-free candies with strawberry and lime flavor, with sweeteners Tic Tac MYR20.00 (MYR512.82 / 1 kg) Travel Edition Kinder Chocolate, 4 x 100g Kinder MYR69.90 (MYR174.75 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Lindt Assorted Napolitains Carrier Box 500g Lindt MYR179.90 (MYR359.80 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE Raffaello T24 240g Raffaello MYR64.90 (MYR270.42 / 1 kg) Travel Edition Mentos mini rolls in the mini pencil case Mentos MYR53.00 (MYR456.90 / 1 kg) Travel Edition Haribo Happy-Cola 450 g Halal Haribo MYR29.90 (MYR66.44 / 1 kg) Travel Edition KK CKY Mix Gift Pack MCPcert 36x244g NL KitKat MYR45.00 (MYR184.43 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Goldbears fruit gum 250g Haribo MYR19.90 (MYR79.60 / 1 kg) Travel Edition AFTER EIGHT STRAWBERRY & MINT LIMITED EDITION After Eight MYR58.00 (MYR145.00 / 1 kg) Travel Edition Delicate, creamy Swiss milk chocolate with Fairtrade cocoa Munz MYR90.00 (MYR1,000.00 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Crunchy Almond 240g Toblerone MYR84.90 (MYR353.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/11/26 TOBLERONE-BUY 2 SAVE 25% Multibuy Travel Edition MILKA OREO MILK MINI 300G Milka MYR74.90 (MYR249.67 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MILKA-BUY 2 SAVE 25% Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny White 240g Toblerone MYR84.90 (MYR353.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/11/26 TOBLERONE-BUY 2 SAVE 25% Travel Edition Toblerone Milk bar 340g Toblerone MYR89.90 (MYR264.41 / 1 kg) Multibuy Travel Edition KITKAT® 2F Mini Mix Share Bag 365g KitKat MYR71.00 (MYR194.52 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Travel Edition Raffaello tin box containing 30 pralines Raffaello MYR97.90 (MYR326.33 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups Mega Chups Sour 180g Chupa Chups MYR65.00 (MYR361.11 / 1 kg) Travel Edition KitKat Formula 1 Tin 138g KitKat MYR72.00 (MYR521.74 / 1 kg) Ferrero Rocher, 600g Ferrero Rocher MYR164.90 (MYR274.83 / 1 kg) Travel Edition Ladybirds gift box 90g Munz MYR90.00 (MYR1,000.00 / 1 kg) Travel Edition Toblerone Dark 360g Toblerone MYR89.90 (MYR249.72 / 1 kg) Multibuy Lindt Silver Bar Dark 300g Lindt MYR89.90 (MYR299.67 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE Kinder Maxi, 210g Kinder MYR34.90 (MYR166.19 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Skittles Fruits pouch Tin 195g Skittles MYR41.93 (MYR215.03 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR17.97 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Kinder Maxi Travel Edition 378g Kinder MYR69.90 (MYR184.92 / 1 kg) 2 3 4 5 6