Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z Special editions Special editions Travel Edition Product line Product line Bag Cadbury Bag Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Dubai Style Gifting Halal Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Lindt Thins Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium Munz Kids MW Bags Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Medium MW Singles MW Tins Pouch Pouch Small Ritter Sport Tablet Small Sharing Tablet Standard Tins Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Price Price From To Brand Brand After Eight Bounty Brookside Cadbury Cavendish & Harvey Celebrations Chupa Chups Daim Ferrero Ferrero Rocher Guylian Hanuta Haribo Hershey's Kinder KitKat Lindt Loacker IT LU M&M’s Maltesers Maoam Mars Mentos Merci Milka Milky Way Munz Nestlé Nutella Raffaello Reese's Ritter Sport Skittles Snickers Tic Tac Toblerone Werther's 254 Item(s) Lindor Mini Tube Assorted 175g Lindt MYR82.90 (MYR473.71 / 1 kg) Milka Raisins & Nuts Tablet 270g Milka MYR49.90 (MYR184.81 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Ritter Sport Mini Tower Variety 250g Ritter Sport MYR44.92 (MYR179.68 / 1 kg) Was MYR59.90 - MYR14.98 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Ritter Sport Choco Cube Pouch 397g Ritter Sport MYR74.92 (MYR188.72 / 1 kg) Was MYR99.90 - MYR24.98 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Mentos mini fan with candy Mentos MYR53.00 (MYR1,261.90 / 1 kg) Multibuy Travel Edition HARIBO Friends & Party mix of fruit gums Halal 649g Haribo MYR79.90 (MYR123.11 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 HARIBO-BUY 2 SAVE 30% KIT KAT Cookie Dough Tablet 111g KitKat MYR30.00 (MYR270.27 / 1 kg) Travel Edition Travel Collection Mix Pouch 400g Milka MYR109.90 (MYR274.75 / 1 kg) Travel Edition Cadbury milk chocolates with soft caramel centre 250g Cadbury MYR79.90 (MYR319.60 / 1 kg) Travel Edition Cadbury milk chocolates 250g Cadbury MYR79.90 (MYR319.60 / 1 kg) Travel Edition Milka Extra Alpine Milk 190g Milka MYR29.90 (MYR157.37 / 1 kg) Travel Edition Milka Extra Biscoff 190g Milka MYR29.90 (MYR157.37 / 1 kg) Ferrero Collection 269.4g Ferrero MYR99.90 (MYR371.38 / 1 kg) Travel Edition Lindt Napolitains in a large, resealable sharing bag Lindt MYR229.90 (MYR345.71 / 1 kg) Multibuy Brookside Dark Chocolate & Acai/Blueberry 198g Brookside MYR44.90 (MYR226.77 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/11/26 BROOKSIDE-BUY 3 SAVE 25% Merci Finest Selection Gold 250g Merci MYR47.90 (MYR191.60 / 1 kg) Reese's Peanut Butter Cups 385g Reese's MYR92.90 (MYR241.30 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Goldbear Candy Tin 120g Haribo MYR59.90 (MYR499.17 / 1 kg) Mini Hanuta 200g Hanuta MYR39.90 (MYR199.50 / 1 kg) Multibuy Lindt Gold Bar Milk Hazelnut 300g Lindt MYR89.90 (MYR299.67 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE Milka Peanut Caramel 276g Milka MYR49.90 (MYR180.80 / 1 kg) Maxi Plaisir Dark Hazelnut 150g Lindt MYR54.90 (MYR366.00 / 1 kg) Travel Edition Mentos Jumbo Cola 296g Mentos MYR35.90 (MYR121.28 / 1 kg) Travel Edition TONE 120G TINY MILK WTR 14CA Toblerone MYR36.90 (MYR307.50 / 1 kg) Mini Pralines Box Gold 155g Lindt MYR119.90 (MYR773.55 / 1 kg) KitKat Pop Choc Snacking Bag 140g KitKat MYR41.00 (MYR164.00 / 1 kg) Cavendish & Harvey Sugar Free Mixed Fruit Drops 175g Cavendish & Harvey MYR17.90 (MYR102.29 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups Cool Friends 192g Chupa Chups MYR97.00 (MYR505.21 / 1 kg) Lindt LINDOR Bag Milk 100g Lindt MYR49.90 (MYR499.00 / 1 kg) Travel Edition Haribo Travel Parade 700 g Haribo MYR49.90 (MYR71.29 / 1 kg) Lindt Swiss Masterpieces chocolate pralines Lindt MYR139.90 (MYR978.32 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Guylian Les Exclusives Assortment 327g Guylian MYR94.90 (MYR290.21 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 GUYLIAN-BUY 2 SAVE 20% Multibuy Travel Edition Skittles chewy candies coated with sugar, with sour fruit flavor 318g Skittles MYR49.90 (MYR156.92 / 1 kg) The reduced price is valid until 30/09/26 MIXBONUS-BUY 2 SAVE 30% Travel Edition M&M’S Crispy Party Pack 675g M&M’s MYR114.90 (MYR170.22 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Miami Fizz vegan fruit gums Haribo MYR29.90 (MYR70.35 / 1 kg) Travel Edition Kinder chocolate bonbons covered in white chocolate Kinder MYR62.90 (MYR218.40 / 1 kg) Travel Edition Nutella Next Destination Pack with three personalized jars of Nutella Nutella MYR43.00 (MYR477.78 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Lindt Napolitains mixed chocolates including milk pistachio Lindt MYR179.90 (MYR359.80 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE HARIBO Chamallows Party 400g Haribo MYR30.00 (MYR75.00 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Lindt Lindor Tube Milk 400g Lindt MYR189.90 (MYR474.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 LINDT-BUY 2 GET 1 FREE 1 2 3 4 5